loader

Jak Vás můžu podpořit?

Podpořit nás můžete více způsoby. Ať už samotným sledováním, nebo předplacením prémiového obsahu. Uvítáme také libovolný příspěvek.

Proč mi nejde některá z funkcí webu?

Nejdříve zkontrolujte, zda máte odpovídající plán předplatného. Pokud ne, změňte si ho. V případě, že Vám i přesto něco nejde tak, jak by mělo, kontaktujte naši zákaznickou podporu formulářem v kontaktech.

Nejde mi změnit předplatné. Co s tím?

Pokud Vám nejde změnit předplatné, zkuste nejdříve opustit stávající předplatné a následně objednat nové. V případě platby přes PayPal by Vás volba nového předplatného měla přesměrovat na platební bránu. V případě platby převodem Vám přijde email s platebními podmínkami

Zvolil jsem platbu bankovním převodem, ale předplatné stále není aktivní.

U plateb převodem může trvat zpracování o něco déle. Pokud jste již platbu odeslali, předplatné by mělo být aktivní nejpozději do 24 hodin. Obvykle však bývá aktivní i dříve. V případě, že Vaše předplatné není aktivní ani po uplynutí této lhůty, kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Co od této platformy mohu očekávat v budoucnu?

Do budoucna chystáme rozšíření obsahu o nové pravidelné pořady a filmy. Rádi bychom na tomto webu uvítali i díla od autorů mimo George Vision a George Pictures. Budou se ale zde objevovat i většina našich nových projektů.

Jak často dostanu vstupenku na premiéru v rámci předplatného "Premium" a "VIP"?

VIP vstupenku na premiéru nového filmu, popřípadě pořadu, dostaneš vždy, když se bude premiéra konat. Vstupenka se však týká vždy jen projektů George Pictures.

Jaký je rozdíl mezi George Vision a George Picures?

George Pictures z.s., vznikl aby se oddělila filmová tvorba od komerční videoprodukce George Vision. Spolek George Pictures z.s. je tu proto, aby podporoval nezávislou tvorbu umělců, kteří mají chuť se prosadit.